Ładowanie...
...
...
Od dowolnej ceny
Do dowolnej ceny
Dowolna ilość sypialni

1 Nieruchomość na sprzedaż ww Sierra Blanca del Mar, Marbella Golden Mile

Wyświetlanie 1 nieruchomość na sprzedaż ww Sierra Blanca del Mar, Marbella Golden Mile.

Sierra Blanca del Mar, Marbella Golden Mile - D3869

Piękna luksusowa kamienica z panoramicznym widokiem na morze i góry w Sierra Blanca, Marbella's Golden Mile

Ta piękna i elegancka kamienica z 5 sypialniami jest oferowana na sprzedaż w wysokiej klasy społeczności Sierra Blanca. Znana z prywatności, luksusowych nieruchomości, wysokiego poziomu bezpieczeństwa, wypielęgnowanych terenów wspólnych i...

  • D3869 Referencje.
  • 5 Łóżka
  • 5 Łazienki
  • 603 m² Zbudowano
  • 125 m² Ogród

2 300 000 €

Prywatna Kolekcja Drumelii

Jeśli nasza strona internetowa nie prezentuje nieruchomości, której szukasz, oferujemy dostęp do ponad 300 ekskluzywnych nieruchomości, które nie są dostępne online, zgodnie z prośbami właścicieli. Prosimy o kontakt, aby poznać naszą starannie wyselekcjonowaną i prywatną kolekcję nieruchomości.

Skontaktuj się z nami
Przewodnik po najlepszych lokalizacjach Marbelli
Nieruchomość Sierra Blanca del Mar

Możesz kontynuować wyszukiwanie nieruchomości Sierra Blanca del Mar według dostępnych typów nieruchomości lub prześledzić różne dzielnice Sierra Blanca del Mar. Zespół firmy Drumelia codziennie dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Ci dostęp do korzystnych inwestycji lub nieruchomości na sprzedaż, które trafiają na rynek nieruchomości Sierra Blanca del Mar. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące nieruchomości Sierra Blanca del Mar i Marbella (All), skontaktuj się z nami.