Marbella Golden Mile. Waar ligt het? Zijn geschiedenis en de mooiste te koop staande villa’s

Welkom in de spirituele wereld van het hoogstaande en luxe leven in Marbella. Vaak vergeleken met het excentrieke en weelderige Miami, is Marbella het juweel van de Middellandse Zee. In werkelijkheid is Marbella, dankzij zijn glamoureuze aantrekkingskracht en tijdloze elegantie, echter meer verwant met Beverly Hills; en tezamen met het fantastische lokale klimaat kunnen zowel bezoekers als bewoners genieten van de ontspannen en relaxte omgeving waar de Costa del Sol al meer dan vijf decennia om bekendstaat.

In het bruisende centrum van dit zeer diverse, mooie en unieke deel van de wereld, ligt Marbella’s beroemde Golden Mile – een elegante, met palmen bekleedde boulevard van 8 km lang, die wordt geflankeerd door enkele van het meest waardevolle en begeerde woningen van Europa. Wanneer u aan de Golden Mile woont, zijn uw buren hoogstwaarschijnlijk bekwame politici, succesvolle bedrijfseigenaren, Spaanse of Europese aristocraten, Arabische Sjeiks of zelfs Koningen. Wilt u meer weten over deze geweldige luxe locatie? Lees dan snel verder want deze gids geeft u toegang tot alle informatie over wat u moet weten over Europa’s belangrijkste vastgoed hotspot.

Onroerend goed in de Golden Mile, Marbella Drumelia Real Estate

Waar ligt de Golden Mile van Marbella?

De beroemde Golden Mile is een prachtige woonwijk en een van de meest luxueuze locaties aan de Costa del Sol. Met een lengte van iets meer dan 8 km (of ongeveer 4,9 mijl), is de Golden Mile niet perse een strikt afgebakende geografische locatie. De boulevard strekt zich uit van west naar oost, van Puerto Banús tot het epicentrum van Marbella. Deze befaamde strook beschikt over prachtige stranden, uitzicht op de bergen en een schat aan eersteklas te koop staande woningen.

Hier ontdekt u indrukwekkende paleizen, prachtige villa’s en exclusieve appartementen gelegen in een weelderige groene omgeving, en allemaal op slechts een paar minuten rijden van de oude binnenstad van Marbella en de boeiende attracties van de jachthaven van Puerto Banús. Klassieke stijl en oneindige elegantie zijn in de landgoederen aan de Golden Mile verfijnd tot in perfectie. Elke woning biedt de hoogste normen van luxe, comfort en veiligheid.

Villa in Casablanca te koop Marbella Golden Mile

Luxueuze herenhuizen, op grote landgoederen, liggen langs de kust tussen de beroemde hotels Puente Romano en Marbella Club. Hun stijlvolle strandclubs trekken de crème de la crème van over de hele wereld aan. Dit gebied is de thuisbasis van de beste winkelmogelijkheden – met veel toonaangevende internationale designermerken die hier luxe winkels hebben. Om nog maar te zwijgen over de meest exclusieve nachtclubs en bars, waarvan er vele van zonsondergang tot zonsopgang open zijn. U vindt hier de beste restaurants met een enorm aanbod aan dinermogelijkheden: van de internationale keuken tot de traditionele Spaanse keuken, en zelfs enkele met Michelinster bekroonde etablissementen met wereldberoemde chef-koks en sommeliers om u de best denkbare eetervaring te bezorgen. Voor een meer ongedwongen sfeer zijn er tal van gezellige familiecafés met rustige terrassen waar u ’s middags kunt genieten van een kopje koffie en ’s avonds van iets sterkers.

De Golden Mile is niet alleen een locatie, maar ook een lifestyle. Woningen te koop aan de Golden Mile zijn zeldzaam en de vraag na deze woningen is altijd ongelooflijk hoog, dus aarzel niet om contact op te nemen met ons team zodat we u kunnen helpen met het vinden van uw perfecte huis in Marbella.

Geschiedenis van de Golden Mile van Marbella

Het hoofdbestandsdeel van tijdloze luxe en de eerste nieuwbouwprojecten begon in de jaren 1950, met gevestigde voorbeelden zoals het iconische Marbella Club Hotel, gebouwd in 1954 door Alfonso de Hohenlohe, en de Puente Romano Hotel dat voor het eerst haar deuren opende in 1976. Hollywoodsterren, jonge socialites en miljonair playboys stroomden massaal naar Marbella tijdens de ontluikende gouden jaren. Zij maakten de weg vrij om Marbella de begeerlijke bestemming te maken die het vandaag de dag is. Nu Marbella het toppunt van luxe leven is, is deze beroemde strip de thuisbasis van een bruisend nachtleven, een wereldberoemde keuken, geweldig winkelen, prestigieuze hotels en nog veel meer.

Marbella Club Hotel, gebouwd in 1954 door Alfonso de Hohenlohe

Sinds het ontstaan is het lokale landschap ook aanzienlijk geëvolueerd en is Marbella een paradijs geworden voor projectontwikkelaars. Marbella’s aantrekkingskracht heeft architecturaal talent van over de hele wereld aangetrokken voor het toevoegen van de rijke mengeling van design en cultuur dat de basis vormt van deze schitterende stad.

Zelfs nu, zo’n 70 jaar na de opkomst van de faam bij de rijke jetset community, is de Golden Mile en het bredere Marbella Metropolitangebied nog steeds bij uitstek de bestemming voor beroemdheden en Hollywoodelite. Sylvester Stallone, Jason Statham, Wesley Snipes, Michelle Obama, Shirley Bassey, Eva Longoria en Simon Cowell kiezen allemaal regelmatig voor de adembenemende kustlijn van Marbella als hun thuis-van-huis tijdens het lente- en zomerseizoen. En laten we ook Antonio Banderas niet vergeten, die al heel lang in Marbella woont en ambassadeur is van de regio Andalucía. Hij verblijft regelmatig in een afgelegen villa aan het strand in Los Monteros.

De luxe vastgoedmarkt hier in Marbella weerspiegelt die van Beverly Hills. De exclusieve woonwijken zoals North Roxbury, Bedford, Camden, Rodeo Drives en Bel Air, kunnen allemaal vergeleken worden met luxueuze locaties in Marbella, zoals La Zagaleta en El Madronal – waar Sting en Rod Stewart verblijven als ze in Marbella zijn – The Golden Mile, Sierra Blanca en Sotogrande, met de bijpassende prijskaartjes.

Waarom is Marbella Golden Mile zo populair?

Met zoveel vergelijkingen tussen Beverly Hills in de ‘Golden State’ van Californië en Marbella is het geen wonder dat dit stuk van de zuidkust van Spanje en de Costa del Sol zo’n grote aantrekkingskracht uitoefent op wereldschaal.

Marbella luxe villa's Golden Mile levensstijl

De verwijzingen naar Beverly Hills zijn niet alleen te danken aan plaatsen als The Marbella Club, Puente Romano en enkele van de beste restaurants en clubs aan de kust. Net als Californië geniet Marbella van een heerlijk klimaat, maar Marbella slaagt er zelfs in de Golden State te overtreffen met een gemiddelde van 320 dagen zon per jaar, terwijl Beverly Hills met 280 dagen zon per jaar er zelfs veertig minder heeft. De Zuid-Spaanse kust staat bekend om zijn microklimaat en zonovergoten stranden, vergelijkbaar met de levensstijl van de Californiërs, maar dan zonder snelwegen, files en uren reizen tussen de plaatsen om te eten, drinken, werken en ontspannen.

Marbella is niet alleen een populaire bestemming om naartoe te verhuizen of om een tweede huis te kopen, het toerisme speelt ook een grote rol in wat de Costa del Sol het hele jaar door zo’n leuke en levendige locatie maakt. Ook zijn er tal van geweldige hotels en luxe resorts om te verkennen als u op zoek bent naar een sensationele zomerbestemming.

Huizen te koop op de Golden Mile

In dit artikel kunt u een aantal van de meest gewilde woningen, gelegen langs de Golden Mile in Marbella, van dichtbij bekijken – het epicentrum van glamour en een van Europa’s meest begeerde woonbestemmingen.

Wij hopen dat dit u een voorproefje geeft van wat er allemaal mogelijk is bij het zoeken naar een woning aan de beroemde Golden Mile van Marbella. Als u op zoek bent naar een woning om te kopen, verkopen of verhuren in Marbella, dan is het team van Drumelia uw eerste keuze. Neem vandaag nog contact met ons op, wij kunnen u helpen bij uw volgende stap. U kunt te allen tijde contact opnemen met ons team.

Wilt u meer exclusieve toegang?

Abonneer u op het YouTube-kanaal van Drumelia en krijg speciale toegang tot enkele van de meest luxueuze woningen die in Marbella en aan de Costa del Sol te koop staan. Elke week publiceren we nieuwe all-access hometours, zodat u kunt binnenkijken bij luxe villa’s, uitgestrekte herenhuizen en eersteklas penthouse-locaties. U zult het niet willen missen.

Artur Loginov, CEO & Partner

01/04/2021

Artur Loginov

CEO & Partner

nieuwste villa's en appartementen te koop in Marbella Golden Mile

Add Button Button Delete
Bruna Karla Kruger
Bruna Karla Kruger Vastgoedadvise ur
+34 952 766 950 Contact