Anastasia Chepurkova Konsultant Nieruchomości

Anastasia studiowała filologię angielską, komunikację międzynarodową i tłumaczenia ustne oraz ukończyła studia MBA na UNIR w Hiszpanii. Jest multidyscyplinarną profesjonalistką z międzynarodowym wykształceniem akademickim i doświadczeniem zawodowym w korporacjach międzynarodowych, biegle władającą angielskim, hiszpańskim i rosyjskim.

Anastasia przyjechała do Madrytu, aby kontynuować naukę i zdobyć doświadczenie w rozwoju biznesu w światowych korporacjach takich jak Euronet Worldwide w dziedzinie technologii finansowych i Amazon Web Services w zakresie rozwiązań chmurowych IT. Po 12 latach, w 2023 roku, agencja nieruchomości w północnej Hiszpanii zaoferowała jej stanowisko agenta do sprzedaży historycznych i narodowych zabytków, zamków, pałaców i klasztorów. Świat nieruchomości stał się tak atrakcyjny, że nowe horyzonty wezwały ją do pracy na ekskluzywnych rynkach premium.

Anastasia uznała imponujące zorientowanie na klienta i nieporównywalny profesjonalizm Drumelii. Jej wymarzona praca stała się rzeczywistością w 2024 roku, kiedy zaczęła jako asystentka ds. sprzedaży i z niecierpliwością oczekiwała na nieograniczone możliwości wraz z zespołem Drumelii. Wkrótce została awansowana na stanowisko konsultantki ds. nieruchomości. Teraz nawiązuje i utrzymuje relacje zarówno z kupującymi, jak i sprzedającymi, wyszukuje odpowiednie opcje nieruchomości, organizuje wycieczki i prezentacje nieruchomości dla potencjalnych nabywców, prowadzi negocjacje, pomaga w kwestiach prawnych i finansowych oraz dokumentacji wymaganej do transakcji nieruchomości, zapewnia wsparcie posprzedażowe itp.

Osoba towarzyska, Anastasia uważa się za autentyczną, uczciwą, szanującą innych i zawsze uczącą się entuzjastką życia. Pasjonuje się jogą, naturą i zdrowym gotowaniem, ucząc pracy z oddechem i medytacji „aby pozostać skupionym, zyskać elastyczność umysłu i mieć nerwy ze stali”.

Anastasia Chepurkova, Drumelia Sales Assistant
"Nie wierzę w rywalizację, wierzę we współpracę. Razem jesteśmy nadludzką siłą, która wzmacnia talenty wszystkich i oddaje to, co najlepsze w nas, na służbę innym."
De senaste uppdateringarna hos Drumelias fastighetsbyrå

Vår blogg är er källa till allt vi gör och upplever på Drumelia. Vi berättar om anmärkningsvärda fastigheter som släpps på marknaden, självaste fastighetsmarknaden i Marbella med omnejd, den lyxiga livsstilen, nytt medieinnehåll som läggs ut, fastighetsevenemang och mer..