Ładowanie...
...
...
Od dowolnej ceny
Do dowolnej ceny
Dowolna ilość sypialni

6 Nieruchomości na sprzedaż ww Cortijo Blanco, San Pedro de Alcantara

Wyświetlanie 6 nieruchomości na sprzedaż ww Cortijo Blanco, San Pedro de Alcantara.

Nowa oferta
Cortijo Blanco, San Pedro de Alcantara - D3724

Luksusowa nowo wybudowana willa przy plaży z nowoczesną architekturą w San Pedro, Marbella

Ta willa z 5 sypialniami jest dostępna na sprzedaż w Cortijo Blanco, prestiżowej okolicy w Marbelli. Położona w pobliżu plaży i w odległości spaceru od pobliskich udogodnień, dzięki czemu jest...

 • D3724 Referencje.
 • 5 Łóżka
 • 4 Łazienki
 • 673 m² Działka
 • 491 m² Zbudowano

4 750 000 €

Cortijo Blanco, San Pedro de Alcantara - D3607

Piękna willa z 8 sypialniami i widokiem na morze w Cortijo Blanco, San Pedro de Alcantara

Piękna willa przy plaży, całkowicie odnowiona, położona w prestiżowej dzielnicy Cortijo Blanco, zaledwie kilka minut od słonecznej plaży San Pedro de Alcántara. Ciesząc się ciepłem orientacji południowo-zachodniej, ta rezydencja jest...

 • D3607 Referencje.
 • 8 Łóżka
 • 8 Łazienki
 • 941 m² Działka
 • 736 m² Zbudowano

3 750 000 €

Prywatna Kolekcja Drumelii

Jeśli nasza strona internetowa nie prezentuje nieruchomości, której szukasz, oferujemy dostęp do ponad 300 ekskluzywnych nieruchomości, które nie są dostępne online, zgodnie z prośbami właścicieli. Prosimy o kontakt, aby poznać naszą starannie wyselekcjonowaną i prywatną kolekcję nieruchomości.

Skontaktuj się z nami
Przewodnik po najlepszych lokalizacjach Marbelli
Cortijo Blanco, San Pedro de Alcantara - D3388

Elegancka, wysokiej klasy willa w stylu współczesnym blisko plaży w Cortijo Blanco, San Pedro de Alcantara

Spektakularny dom z 6 sypialniami we współczesnym stylu jest oferowany na sprzedaż w bardzo poszukiwanej społeczności położonej w uroczej i ugruntowanej nadmorskiej okolicy Cortijo Blanco w San Pedro de Alcantara....

 • D3388 Referencje.
 • 6 Łóżka
 • 6 Łazienki
 • 816 m² Działka
 • 567 m² Zbudowano

3 795 000 €

Cortijo Blanco - Rynek nieruchomości

Kluczowe szczegóły dotyczące rynku luksusowych nieruchomości w Cortijo Blanco w oparciu o nasze dane:

 • Średnia powierzchnia zabudowy – 569m²: Średnia powierzchnia zabudowy - jak wynika z raportu rynkowego Cortijo Blanco na żywo - wynosi 569 metrów kwadratowych, co świadczy o możliwości nabycia przestronnego, luksusowego mieszkania. Rzeczony wskaźnik jest kluczowy dla osób poszukujących dużej przestrzeni życiowej i udogodnień, takich jak domowe biura, siłownie lub pokoje gościnne. .
 • Średnia wielkość działki – 926m²: Przy średniej wielkości działki wynoszącej 926 metrów kwadratowych, luksusowe nieruchomości uwzględnione w raporcie rynkowym Cortijo Blanco na żywo oferują znaczną ilość miejsca na zewnątrz na zagospodarowanie terenu, pod budowę basenów lub pod rozbudowę. Rzeczony aspekt bez wątpienia będzie przydatny dla osób, które szukają domów oferujących możliwość przebywania wewnątrz obiektu jak i na zewnątrz lub możliwość ewentualnych zmian wyglądu zewnętrznego..
 • Średnia cena wywoławcza – 3 070 000 €: Tak kształtuje się średnia cena wywoławcza nieruchomości wedle raportu rynkowego Cortijo Blanco na żywo. Średnia cena wywoławcza luksusowych nieruchomości wynosi 3 070 000 € , co odzwierciedla doskonałą renomę tego obszaru, który uważany jest za wysokiej klasy miejsce do ulokowania nieruchomości. Rzeczone ceny mają kluczowe znaczenie dla potencjalnych kupujących i sprzedających, pomagając im zrozumieć dynamikę rynku oraz dokonać konkurencyjnej wyceny..
 • Cena za metr kwadratowy – 5 793 €: średnia cena wynosi 5 793 € euro za metr kwadratowy i jest doskonałym wskaźnikiem ceny nieruchomości w stosunku do ich wielkości. Stanowi również istotny czynnik dla inwestorów pragnących ocenić wartość nieruchomości i przewidzieć potencjalne zyski..

Zrozumienie tych kluczowych wartości pomoże Ci podjąć świadomą decyzję, niezależnie od tego, czy jesteś kupującym szukającym nieruchomości o dużej wartości, sprzedającym wyceniającym swoją nieruchomość, czy inwestorem oceniającym potencjalne zyski na tętniącym życiem rynku nieruchomości w Marbelli.

Więcej szczegółów znajdziesz w Luksusowe Nieruchomości w Cortijo Blanco: Sprzedaż i Trendy. Na tej stronie znajdziesz szczegółowy przegląd najnowszych danych dotyczących sprzedaży nieruchomości w obszarze Cortijo Blanco.

Nieruchomość Cortijo Blanco

Możesz kontynuować wyszukiwanie nieruchomości Cortijo Blanco według dostępnych typów nieruchomości lub prześledzić różne dzielnice Cortijo Blanco. Zespół firmy Drumelia codziennie dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Ci dostęp do korzystnych inwestycji lub nieruchomości na sprzedaż, które trafiają na rynek nieruchomości Cortijo Blanco. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące nieruchomości Cortijo Blanco i San Pedro de Alcantara, skontaktuj się z nami.