Ładowanie...
...
...
Od dowolnej ceny
Do dowolnej ceny
Dowolna ilość sypialni

2 Nieruchomości na sprzedaż ww La Morera, Marbella Wschodnia

Wyświetlanie 2 nieruchomości na sprzedaż ww La Morera, Marbella Wschodnia.

La Morera, Marbella Wschodnia - D3514

Luksusowy dwupoziomowy penthouse przy plaży z widokiem na morze w La Morera, Marbella East

Ten wysokiej klasy odnowiony dwupoziomowy penthouse z 4 sypialniami na sprzedaż znajduje się w imponującej, wysokiej klasy urbanizacji plażowej La Morera Playa, Marbella East. Znajduje się w elitarnej dzielnicy...

 • D3514 Referencje.
 • 4 Łóżka
 • 5 Łazienki
 • 256 m² Zbudowano
 • 203 m² Taras

4 995 000 €

La Morera, Marbella Wschodnia - D3513

Nowoczesny luksusowy dwupoziomowy penthouse z widokiem na morze w La Morera, Marbella East

Ten ekskluzywny dwupoziomowy penthouse na sprzedaż znajduje się w samym środku wysokiej klasy urbanizacji plażowej La Morera Playa, Marbella East. Znajduje się nad morzem w Los Monteros, obok plaży Los...

 • D3513 Referencje.
 • 4 Łóżka
 • 5 Łazienki
 • 242 m² Zbudowano
 • 198 m² Taras

5 350 000 €

Prywatna Kolekcja Drumelii

Jeśli nasza strona internetowa nie prezentuje nieruchomości, której szukasz, oferujemy dostęp do ponad 300 ekskluzywnych nieruchomości, które nie są dostępne online, zgodnie z prośbami właścicieli. Prosimy o kontakt, aby poznać naszą starannie wyselekcjonowaną i prywatną kolekcję nieruchomości.

Skontaktuj się z nami
Przewodnik po najlepszych lokalizacjach Marbelli

La Morera - Rynek nieruchomości

Kluczowe szczegóły dotyczące rynku luksusowych nieruchomości w La Morera w oparciu o nasze dane:

 • Średnia powierzchnia zabudowy – 342m²: Średnia powierzchnia zabudowy - jak wynika z raportu rynkowego La Morera na żywo - wynosi 342 metrów kwadratowych, co świadczy o możliwości nabycia przestronnego, luksusowego mieszkania. Rzeczony wskaźnik jest kluczowy dla osób poszukujących dużej przestrzeni życiowej i udogodnień, takich jak domowe biura, siłownie lub pokoje gościnne. .
 • Średnia cena wywoławcza – 1 490 000 €: Tak kształtuje się średnia cena wywoławcza nieruchomości wedle raportu rynkowego La Morera na żywo. Średnia cena wywoławcza luksusowych nieruchomości wynosi 1 490 000 € , co odzwierciedla doskonałą renomę tego obszaru, który uważany jest za wysokiej klasy miejsce do ulokowania nieruchomości. Rzeczone ceny mają kluczowe znaczenie dla potencjalnych kupujących i sprzedających, pomagając im zrozumieć dynamikę rynku oraz dokonać konkurencyjnej wyceny..
 • Cena za metr kwadratowy – 5 581 €: średnia cena wynosi 5 581 € euro za metr kwadratowy i jest doskonałym wskaźnikiem ceny nieruchomości w stosunku do ich wielkości. Stanowi również istotny czynnik dla inwestorów pragnących ocenić wartość nieruchomości i przewidzieć potencjalne zyski..

Zrozumienie tych kluczowych wartości pomoże Ci podjąć świadomą decyzję, niezależnie od tego, czy jesteś kupującym szukającym nieruchomości o dużej wartości, sprzedającym wyceniającym swoją nieruchomość, czy inwestorem oceniającym potencjalne zyski na tętniącym życiem rynku nieruchomości w Marbelli.

Więcej szczegółów znajdziesz w Luksusowe Nieruchomości w La Morera: Sprzedaż i Trendy. Na tej stronie znajdziesz szczegółowy przegląd najnowszych danych dotyczących sprzedaży nieruchomości w obszarze La Morera.

Nieruchomość La Morera

Możesz kontynuować wyszukiwanie nieruchomości La Morera według dostępnych typów nieruchomości lub prześledzić różne dzielnice La Morera. Zespół firmy Drumelia codziennie dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Ci dostęp do korzystnych inwestycji lub nieruchomości na sprzedaż, które trafiają na rynek nieruchomości La Morera. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące nieruchomości La Morera i Marbella (All), skontaktuj się z nami.