Ładowanie...
...
...
Od dowolnej ceny
Do dowolnej ceny
Dowolna ilość sypialni

1 Nieruchomość na sprzedaż ww Playa Esmeralda, Marbella Golden Mile

Wyświetlanie 1 nieruchomość na sprzedaż ww Playa Esmeralda, Marbella Golden Mile.

Playa Esmeralda, Marbella Golden Mile - D3634

Oszałamiający luksusowy penthouse przy plaży na sprzedaż w Marbella Golden Mile, Marbella

Niedawno odnowiona przy użyciu wysokiej jakości materiałów, ta luksusowa nieruchomość ma marmurowe podłogi, stiukowe ściany i jest wyposażona w najnowocześniejszą automatykę domową i systemy muzyczne, zapewniając niezrównane wrażenia z życia.Położony...

  • D3634 Referencje.
  • 3 Łóżka
  • 3 Łazienki
  • 171 m² Zbudowano
  • 429 m² Taras

3 900 000 €

Prywatna Kolekcja Drumelii

Jeśli nasza strona internetowa nie prezentuje nieruchomości, której szukasz, oferujemy dostęp do ponad 300 ekskluzywnych nieruchomości, które nie są dostępne online, zgodnie z prośbami właścicieli. Prosimy o kontakt, aby poznać naszą starannie wyselekcjonowaną i prywatną kolekcję nieruchomości.

Skontaktuj się z nami
Przewodnik po najlepszych lokalizacjach Marbelli
Nieruchomość Playa Esmeralda

Możesz kontynuować wyszukiwanie nieruchomości Playa Esmeralda według dostępnych typów nieruchomości lub prześledzić różne dzielnice Playa Esmeralda. Zespół firmy Drumelia codziennie dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Ci dostęp do korzystnych inwestycji lub nieruchomości na sprzedaż, które trafiają na rynek nieruchomości Playa Esmeralda. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące nieruchomości Playa Esmeralda i Marbella (All), skontaktuj się z nami.