Ładowanie...
...
...
Od dowolnej ceny
Do dowolnej ceny
Dowolna ilość sypialni

1 Domy na sprzedaż ww San Pedro de Alcantara

Wyświetlanie 1 Domy na sprzedaż ww San Pedro de Alcantara.

Guadalmina Alta, San Pedro de Alcantara - D3583

Oszałamiająca nowo wyremontowana kamienica w pobliżu Guadalmina Golf, Marbella

Na sprzedaż jest ta nowoczesna kamienica z pięcioma sypialniami, przypominająca luksusową willę, w bardzo poszukiwanej okolicy w pobliżu Guadalmina Golf w Marbelli. Niedawno odnowiona zgodnie z wysokiej jakości specyfikacjami, ta...

  • D3583 Referencje.
  • 5 Łóżka
  • 4 Łazienki
  • 260 m² Zbudowano
  • 249 m² Ogród

1 200 000 €

Prywatna Kolekcja Drumelii

Jeśli nasza strona internetowa nie prezentuje nieruchomości, której szukasz, oferujemy dostęp do ponad 300 ekskluzywnych nieruchomości, które nie są dostępne online, zgodnie z prośbami właścicieli. Prosimy o kontakt, aby poznać naszą starannie wyselekcjonowaną i prywatną kolekcję nieruchomości.

Skontaktuj się z nami
Przewodnik po najlepszych lokalizacjach Marbelli

Przewodnik po najlepszych lokalizacjach Marbelli

Przygotowaliśmy nasze dostosowane do indywidualnych potrzeb przewodniki po kluczowych obszarach Marbelli, podkreślając wszystko, co warto wiedzieć o najlepszych lokalizacjach Marbelli.

Przewodniki po obszarach San Pedro de Alcántara, Esencja hiszpańskiego życia

San Pedro de Alcántara to swoista esencja hiszpańskiego stylu życia zlokalizowana na samym wybrzeżu Marbelli. Dzięki lokalizacji pomiędzy Benahavís i Marbellą, atmosfera i kultura tego miejsca odzwierciedlają klimat Hiszpanii, zapewniając autentyczne andaluzyjskie doznania wszystkim odwiedzającym. San Pedro de Alcántara to idealny obszar dla rodzin pragnących osiedlić się w południowej Hiszpanii, oferujący szeroką gamę atrakcji.

Względem Artur Loginov

Nieruchomość San Pedro de Alcantara

Możesz kontynuować wyszukiwanie nieruchomości San Pedro de Alcantara według dostępnych typów nieruchomości lub prześledzić różne dzielnice San Pedro de Alcantara. Zespół firmy Drumelia codziennie dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Ci dostęp do korzystnych inwestycji lub nieruchomości na sprzedaż, które trafiają na rynek nieruchomości San Pedro de Alcantara. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące nieruchomości San Pedro de Alcantara, skontaktuj się z nami.