Ładowanie...
...
...
Od dowolnej ceny
Do dowolnej ceny
Dowolna ilość sypialni

1 Mieszkanie na środkowym piętrze na sprzedaż ww San Pedro de Alcantara

Wyświetlanie 1 Mieszkanie na środkowym piętrze na sprzedaż ww San Pedro de Alcantara.

San Pedro de Alcantara - D0193-1

Apartament na sprzedaż ww San Pedro de Alcantara

Apartament na sprzedaż w San Pedro de Alcantara z 2 sypialnie, 2 łazienki i posiada basen (osiedlowy) i ogród (osiedlowy). Wymiary: 116m² wybudowano i 15m² taras.Ta nieruchomość, orientacja wschód, posiada...

  • D0193-1 Referencje.
  • 2 Łóżka
  • 2 Łazienki
  • 116 m² Zbudowano
  • 15 m² Taras

761 500 €

Prywatna Kolekcja Drumelii

Jeśli nasza strona internetowa nie prezentuje nieruchomości, której szukasz, oferujemy dostęp do ponad 300 ekskluzywnych nieruchomości, które nie są dostępne online, zgodnie z prośbami właścicieli. Prosimy o kontakt, aby poznać naszą starannie wyselekcjonowaną i prywatną kolekcję nieruchomości.

Skontaktuj się z nami
Przewodnik po najlepszych lokalizacjach Marbelli

Przewodnik po najlepszych lokalizacjach Marbelli

Przygotowaliśmy nasze dostosowane do indywidualnych potrzeb przewodniki po kluczowych obszarach Marbelli, podkreślając wszystko, co warto wiedzieć o najlepszych lokalizacjach Marbelli.

Przewodniki po obszarach San Pedro de Alcántara, Esencja hiszpańskiego życia

San Pedro de Alcántara to swoista esencja hiszpańskiego stylu życia zlokalizowana na samym wybrzeżu Marbelli. Dzięki lokalizacji pomiędzy Benahavís i Marbellą, atmosfera i kultura tego miejsca odzwierciedlają klimat Hiszpanii, zapewniając autentyczne andaluzyjskie doznania wszystkim odwiedzającym. San Pedro de Alcántara to idealny obszar dla rodzin pragnących osiedlić się w południowej Hiszpanii, oferujący szeroką gamę atrakcji.

Względem Artur Loginov

Nieruchomość San Pedro de Alcantara

Firma Drumelia codziennie dokłada wszelkich starań, aby przedstawić Ci najkorzystniejsze inwestycje lub wyjątkowe luksusowe nieruchomości na sprzedaż, która pojawiają się na rynku nieruchomości w Marbelli i w obszarze Costa del Sol. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wysokiej klasy nieruchomości w Marbelli.