Top 5 nieuwbouwprojecten in Sierra Blanca

Door Salma Hwedi aan - 6m. leestijd

Designer villa's en moderne herenhuizen zijn veelgevraagde woningen in de gehele omgeving van Marbella, maar waarschijnlijk bevindt het toppunt van deze zeer gewenste nieuwbouwprojecten zich in Sierra Blanca. Ondanks het exclusieve karakter en het feit dat slechts een beperkt aantal woningen te koop aangeboden worden, zijn er hier een aantal sensationele nieuwbouwprojecten die iets bieden dat past bij de smaak en stijl van elke toekomstige huiseigenaar. Na vele jaren in de voorhoede te hebben gestaan van design en innovatie, heeft Marbella zich ontwikkeld tot een ware speeltuin voor architecten en hiervan is geen beter bewijs te vinden dan deze top 5 nieuwbouwprojecten in Sierra Blanca.

Designer Dorpshuizen Sierra Blanca

Designer Herenhuizen in Sierra Blanca

Dit selecte aantal chique woningen biedt privacy en veiligheid zoals u die nergens anders vindt. De prachtige collectie van slechts 22 woningen is doordrenkt met een mix van moderne en hedendaagse styling, zonder dat dit ten koste gaat van de vorm of functionaliteit. Gelegen op een werkelijk inspirerende locatie bieden deze eco-vriendelijke woningen de sfeer en het gevoel van wonen in een privé natuurresort.

Verdeeld over drie rijen worden de ruime percelen gescheiden door serene tuinen. Potentiële kopers hebben de keuze uit vier of vijf slaapkamers met bijpassende badkamers. Andere voorzieningen zijn: een gemeenschappelijk zwembad, mooie aangelegde tuinen, een 24-uurs conciërgeservice en nog veel meer. Deze zeer exclusieve woonwijk met aantrekkelijke designer herenhuizen biedt een zeer unieke kijk op luxe wonen en vertegenwoordigt bovendien een kans om een nieuwe en meer duurzame lifestyle te ervaren binnen de altijd luxueuze en internationale community van Sierra Blanca.

Designer Townhouses in Sierra Blanca, Marbella Golden Mile

Luxe Woningen in de Mansion Hills, Marbella

Voorzien van een zeer origineel architectonisch ontwerp en een aantal typische kenmerken aan de buitenkant van de woningen, zoals de houtenluifel welke lijkt op de boeg van een schip, biedt deze collectie van perfecte villa's en herenhuizen, gelegen in het hart van Sierra Blanca, ruimte, stijl en veiligheid. Als u wilt opvallen en daarnaast houdt van contrasterende en prachtig samengevoegde stijlen, aan de Middellandse Zee, zoek dan niet verder.

Elke villa van dit bekroonde project beschikt over een eigen infinity zwembad, een solarium en maximaal vier slaapkamers. Ook zijn er twee gedeelde zwembaden, gemeenschappelijke fitnessfaciliteiten inclusief sauna's en stoombaden, particuliere beveiliging en omheinde toegang tot het complex om ervoor te zorgen dat het ook echt een exclusief heiligdom blijft.

Dit exclusieve nieuwbouwproject heeft lovende kritieken gekregen en vele prijzen in ontvangst mogen nemen van de internationale design community, evenals de 'Gouden Medaille', uitgereikt door de gemeenteraad van Marbella zelf.

Townhouse in Mansion Hills, Sierra Blanca

Klassieke Mediterraanse Herenhuizen

Gelegen in één van de meest exclusieve urbanisaties van Marbella ligt deze geweldige privé woonwijk, bestaande uit slechts vijf unieke en zeer gewilde villa's die ontworpen zijn door architecten van de beroemde Torras y Sierra studio. Elke woning die deel uitmaakt van dit geweldige nieuwbouwproject in Sierra Blanca kent ongelooflijk veel aandacht voor detail. Strakke, moderne esthetiek en traditionele mediterraanse elementen zijn hierbij met elkaar gecombineerd. Dit creëert een tijdloze elegantie welke overal kan worden ervaren.

Elke woning, verspreidt over percelen van meer dan 2.200m2, bevat vijf slaapkamersuites, ruime woonkamers met veel natuurlijk daglicht, moderne keukens voorzien van top technologie en apparaten, privé-fitnessruimtes met sauna's, wijnkelders, én er is zelfs een ondergrondse parkeergarage en huisvesting voor personeel op elk perceel voorhanden. De prestigieuze bewoners zijn door het ontwerp verzekerd van privacy en veiligheid, met 24-uurs beveiligingsteams en een afgesloten toegang tot het terrein. Dankzij de idyllische ligging langs de Golden Mile bevinden deze paleisachtige woningen zich op slechts enkele minuten van de glamoureuze en belangrijkste attracties van Marbella, zoals Marbella Old Town en de luxueuze jachthaven van Puerto Banús.

Nieuwbouwprojecten zoals deze zijn moeilijk te vinden. Het zijn verborgen parels voor diegenen die op zoek zijn naar luxe onroerend goed in Marbella. En om te geloven dat ze bestaan, zult u ze persoonlijk moeten bezichtigen. Neem daarom gerust contact op met ons team. Wij helpen u graag met het ontdekken van de mooiste woningen in Marbella en daarbuiten.

Luxe Penthouses

Luxe Penthouses in Sierra Blanca

De schitterende penthouses op de bovenste verdieping van de luxe duplexwoningen in Reserva de Sierra Blanca bieden aantoonbaar een van de meest fantastische panoramische uitzichten van Marbella, Gibraltar en Noord-Afrika. Gelegen in de richting van de iconische berg La Concha, bieden deze betoverende moderne appartementen een superieur uitzicht op een zeer aantrekkelijke locatie. Zoals u mag verwachten, worden veiligheid en privacy gegarandeerd door een 24-uurs beveiligingsteam en zijn alle gemeenschappelijke voorzieningen, waaronder een geweldige fitnessruimte en een zwembad, van ongeëvenaarde kwaliteit.

Binnen dit nieuwbouwproject wordt slechts een zeer kleine collectie eersteklas appartementen aangeboden waar veel vraag naar is. Het kleine en exclusieve community-gevoel trekt veel jonge, talentvolle socialites aan en de locatie leent zich perfect voor een luxueuze lifestyle; met de glamour van de jachthaven van Puerto Banús op slechts vijf minuten rijden van de levendige en bruisende kustlijn van Marbella,

Los Ceibos de Sierra Blanca

Villa in Los Ceibos

Wij zijn zeer verheugd u te kunnen vertellen dat wij onlangs het perceel genaamd Los Ceibos de Sierra Blanca hebben verkocht aan particuliere investeerders. Zodra de nieuwe bouwvergunning is afgegeven zal er snel worden gestart met de bouw van dit unieke luxe woongebied.

De details van dit geweldige project worden nog onder de loep genomen, maar we kunnen bevestigen dat deze exclusieve gated community zal bestaan uit in totaal vijf moderne villa's, elk met een panoramisch uitzicht op zee. Deze villa’s worden ontworpen door de beroemde architect Marcos Saenz. Elk van deze eersteklas woningen zal staan op percelen van meer dan 2.000m2, met een geschat woonoppervlak tot 1.000m2. Deze adembenemende nieuw gebouwde woningen beloven een fantastische mix van modern en eigentijds design, terwijl ze ook karakter en charme zullen uitstralen.

Blijf ons volgen voor meer informatie over de ontwikkelingen van Los Ceibos de Sierra Blanca. We kunnen niet wachten om binnenkort meer exclusieve details met u te delen. Hebben wij uw interesse gewekt? Maak dan vandaag nog een afspraak met het team van Drumelia om uw potentiële nieuwe woning in Sierra Blanca veilig te stellen.

Villa Los Ceibos

Ziet u zichzelf al in Sierra Blanca wonen? Of denkt u erover om te investeren in onroerend goed of om uw eigen luxe nieuwbouwproject te starten in de omgeving van Marbella? Dan bent u op de juiste plek. Maak dan vandaag nog een afspraak met ons voor meer informatie over het kopen van grond of woningen in Marbella en de Costa del Sol. Ons team van deskundigen staat altijd voor u klaar om te helpen.

Heeft u al deelgenomen aan een van onze virtuele tours? Abonneer op het Drumelia YouTube-kanaal voor uitgebreide rondleidingen door de omgeving, die een van de meest luxueuze woonwijken van Marbella bevatten - zoals Sierra Blanca. Met elke week nieuwe content is er geen betere manier om virtueel kennis te maken met het beste vastgoed dat Europa te bieden heeft.

Sierra Blanca Gebieds tour
Medewerker Salma Hwedi

Nieuwe Woningen in Sierra Blanca