Ładowanie...
...
...
Od dowolnej ceny
Do dowolnej ceny
Dowolna ilość sypialni

3 Nieruchomości na sprzedaż ww Altos de Puente Romano, Marbella Golden Mile

Wyświetlanie 3 nieruchomości na sprzedaż ww Altos de Puente Romano, Marbella Golden Mile.

Altos de Puente Romano, Marbella Golden Mile - D3866

Luksusowa willa w prestiżowej zamkniętej społeczności na Złotej Mili w Marbelli

Ta willa z sześcioma sypialniami jest dostępna na sprzedaż w prestiżowej zamkniętej społeczności Villas Del Marques na Golden Mile w Marbelli, bardzo pożądanej i ekskluzywnej okolicy w Marbelli. Położona od...

 • D3866 Referencje.
 • 6 Łóżka
 • 6 Łazienki
 • 1 556 m² Działka
 • 823 m² Zbudowano

6 995 000 €

Altos de Puente Romano, Marbella Golden Mile - D3604

Piękna współczesna willa w Altos de Puente Romano, Marbella Golden Mile

Ta nowoczesna willa reprezentuje współczesne luksusowe życie w prestiżowym Altos de Puente Romano. Położony na ekskluzywnym zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną, ten piękny dom znajduje się zaledwie dziesięć minut jazdy...

 • D3604 Referencje.
 • 5 Łóżka
 • 5 Łazienki
 • 1 020 m² Działka
 • 767 m² Zbudowano

4 150 000 €

Prywatna Kolekcja Drumelii

Jeśli nasza strona internetowa nie prezentuje nieruchomości, której szukasz, oferujemy dostęp do ponad 300 ekskluzywnych nieruchomości, które nie są dostępne online, zgodnie z prośbami właścicieli. Prosimy o kontakt, aby poznać naszą starannie wyselekcjonowaną i prywatną kolekcję nieruchomości.

Skontaktuj się z nami
Przewodnik po najlepszych lokalizacjach Marbelli

Altos de Puente Romano - Rynek nieruchomości

Kluczowe szczegóły dotyczące rynku luksusowych nieruchomości w Altos de Puente Romano w oparciu o nasze dane:

 • Średnia powierzchnia zabudowy – 485m²: Średnia powierzchnia zabudowy - jak wynika z raportu rynkowego Altos de Puente Romano na żywo - wynosi 485 metrów kwadratowych, co świadczy o możliwości nabycia przestronnego, luksusowego mieszkania. Rzeczony wskaźnik jest kluczowy dla osób poszukujących dużej przestrzeni życiowej i udogodnień, takich jak domowe biura, siłownie lub pokoje gościnne. .
 • Średnia wielkość działki – 941m²: Przy średniej wielkości działki wynoszącej 941 metrów kwadratowych, luksusowe nieruchomości uwzględnione w raporcie rynkowym Altos de Puente Romano na żywo oferują znaczną ilość miejsca na zewnątrz na zagospodarowanie terenu, pod budowę basenów lub pod rozbudowę. Rzeczony aspekt bez wątpienia będzie przydatny dla osób, które szukają domów oferujących możliwość przebywania wewnątrz obiektu jak i na zewnątrz lub możliwość ewentualnych zmian wyglądu zewnętrznego..
 • Średnia cena wywoławcza – 3 297 857 €: Tak kształtuje się średnia cena wywoławcza nieruchomości wedle raportu rynkowego Altos de Puente Romano na żywo. Średnia cena wywoławcza luksusowych nieruchomości wynosi 3 297 857 € , co odzwierciedla doskonałą renomę tego obszaru, który uważany jest za wysokiej klasy miejsce do ulokowania nieruchomości. Rzeczone ceny mają kluczowe znaczenie dla potencjalnych kupujących i sprzedających, pomagając im zrozumieć dynamikę rynku oraz dokonać konkurencyjnej wyceny..
 • Cena za metr kwadratowy – 7 739 €: średnia cena wynosi 7 739 € euro za metr kwadratowy i jest doskonałym wskaźnikiem ceny nieruchomości w stosunku do ich wielkości. Stanowi również istotny czynnik dla inwestorów pragnących ocenić wartość nieruchomości i przewidzieć potencjalne zyski..

Zrozumienie tych kluczowych wartości pomoże Ci podjąć świadomą decyzję, niezależnie od tego, czy jesteś kupującym szukającym nieruchomości o dużej wartości, sprzedającym wyceniającym swoją nieruchomość, czy inwestorem oceniającym potencjalne zyski na tętniącym życiem rynku nieruchomości w Marbelli.

Więcej szczegółów znajdziesz w Luksusowe Nieruchomości w Altos de Puente Romano: Sprzedaż i Trendy. Na tej stronie znajdziesz szczegółowy przegląd najnowszych danych dotyczących sprzedaży nieruchomości w obszarze Altos de Puente Romano.

Nieruchomość Altos de Puente Romano

Możesz kontynuować wyszukiwanie nieruchomości Altos de Puente Romano według dostępnych typów nieruchomości lub prześledzić różne dzielnice Altos de Puente Romano. Zespół firmy Drumelia codziennie dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Ci dostęp do korzystnych inwestycji lub nieruchomości na sprzedaż, które trafiają na rynek nieruchomości Altos de Puente Romano. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące nieruchomości Altos de Puente Romano i Marbella (All), skontaktuj się z nami.