Ładowanie...
...
...
Od dowolnej ceny
Do dowolnej ceny
Dowolna ilość sypialni

1 Nieruchomość na sprzedaż ww Marbella Hill Club, Marbella Golden Mile

Wyświetlanie 1 nieruchomość na sprzedaż ww Marbella Hill Club, Marbella Golden Mile.

Marbella Hill Club, Marbella Golden Mile - D3656

Oszałamiający dwupoziomowy penthouse w Marbella Golden Mile

Ten zapierający dech w piersiach dwupoziomowy penthouse z 4 sypialniami położony jest w prestiżowej dzielnicy mieszkalnej Marbella Hill Club. Oferując zachwycające panoramiczne widoki na morze i góry, ta nieruchomość obejmuje...

  • D3656 Referencje.
  • 4 Łóżka
  • 3 Łazienki
  • 430 m² Zbudowano
  • 190 m² Taras

1 750 000 €

Prywatna Kolekcja Drumelii

Jeśli nasza strona internetowa nie prezentuje nieruchomości, której szukasz, oferujemy dostęp do ponad 300 ekskluzywnych nieruchomości, które nie są dostępne online, zgodnie z prośbami właścicieli. Prosimy o kontakt, aby poznać naszą starannie wyselekcjonowaną i prywatną kolekcję nieruchomości.

Skontaktuj się z nami
Przewodnik po najlepszych lokalizacjach Marbelli

Marbella Hill Club - Rynek nieruchomości

Kluczowe szczegóły dotyczące rynku luksusowych nieruchomości w Marbella Hill Club w oparciu o nasze dane:

  • Średnia powierzchnia zabudowy – 566m²: Średnia powierzchnia zabudowy - jak wynika z raportu rynkowego Marbella Hill Club na żywo - wynosi 566 metrów kwadratowych, co świadczy o możliwości nabycia przestronnego, luksusowego mieszkania. Rzeczony wskaźnik jest kluczowy dla osób poszukujących dużej przestrzeni życiowej i udogodnień, takich jak domowe biura, siłownie lub pokoje gościnne. .
  • Średnia wielkość działki – 1.973m²: Przy średniej wielkości działki wynoszącej 1.973 metrów kwadratowych, luksusowe nieruchomości uwzględnione w raporcie rynkowym Marbella Hill Club na żywo oferują znaczną ilość miejsca na zewnątrz na zagospodarowanie terenu, pod budowę basenów lub pod rozbudowę. Rzeczony aspekt bez wątpienia będzie przydatny dla osób, które szukają domów oferujących możliwość przebywania wewnątrz obiektu jak i na zewnątrz lub możliwość ewentualnych zmian wyglądu zewnętrznego..
  • Średnia cena wywoławcza – 3 698 333 €: Tak kształtuje się średnia cena wywoławcza nieruchomości wedle raportu rynkowego Marbella Hill Club na żywo. Średnia cena wywoławcza luksusowych nieruchomości wynosi 3 698 333 € , co odzwierciedla doskonałą renomę tego obszaru, który uważany jest za wysokiej klasy miejsce do ulokowania nieruchomości. Rzeczone ceny mają kluczowe znaczenie dla potencjalnych kupujących i sprzedających, pomagając im zrozumieć dynamikę rynku oraz dokonać konkurencyjnej wyceny..
  • Cena za metr kwadratowy – 7 127 €: średnia cena wynosi 7 127 € euro za metr kwadratowy i jest doskonałym wskaźnikiem ceny nieruchomości w stosunku do ich wielkości. Stanowi również istotny czynnik dla inwestorów pragnących ocenić wartość nieruchomości i przewidzieć potencjalne zyski..

Zrozumienie tych kluczowych wartości pomoże Ci podjąć świadomą decyzję, niezależnie od tego, czy jesteś kupującym szukającym nieruchomości o dużej wartości, sprzedającym wyceniającym swoją nieruchomość, czy inwestorem oceniającym potencjalne zyski na tętniącym życiem rynku nieruchomości w Marbelli.

Więcej szczegółów znajdziesz w Luksusowe Nieruchomości w Marbella Hill Club: Sprzedaż i Trendy. Na tej stronie znajdziesz szczegółowy przegląd najnowszych danych dotyczących sprzedaży nieruchomości w obszarze Marbella Hill Club.

Nieruchomość Marbella Hill Club

Możesz kontynuować wyszukiwanie nieruchomości Marbella Hill Club według dostępnych typów nieruchomości lub prześledzić różne dzielnice Marbella Hill Club. Zespół firmy Drumelia codziennie dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Ci dostęp do korzystnych inwestycji lub nieruchomości na sprzedaż, które trafiają na rynek nieruchomości Marbella Hill Club. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące nieruchomości Marbella Hill Club i Marbella (All), skontaktuj się z nami.