Ładowanie...
...
...
Od dowolnej ceny
Do dowolnej ceny
Dowolna ilość sypialni

1 Działka na sprzedaż ww Marbella Wschodnia

Wyświetlanie 1 Działka na sprzedaż ww Marbella Wschodnia.

La Mairena, Marbella Wschodnia - D3860

Działka budowlana na sprzedaż w La Mairena, Marbella East

Odkryj wyjątkową okazję do nabycia oszałamiającej działki w prestiżowej enklawie La Mairena w Ojén. Dzięki imponującej powierzchni 15 700 metrów kwadratowych, ta rozległa nieruchomość oferuje wyjątkowe płótno dla deweloperów i...

  • D3860 Referencje.
  • 15 700 m² Działka
  • 3 454 m² Wielkość budynku

2 355 000 €

Prywatna Kolekcja Drumelii

Jeśli nasza strona internetowa nie prezentuje nieruchomości, której szukasz, oferujemy dostęp do ponad 300 ekskluzywnych nieruchomości, które nie są dostępne online, zgodnie z prośbami właścicieli. Prosimy o kontakt, aby poznać naszą starannie wyselekcjonowaną i prywatną kolekcję nieruchomości.

Skontaktuj się z nami
Przewodnik po najlepszych lokalizacjach Marbelli

Przewodnik po najlepszych lokalizacjach Marbelli

Przygotowaliśmy nasze dostosowane do indywidualnych potrzeb przewodniki po kluczowych obszarach Marbelli, podkreślając wszystko, co warto wiedzieć o najlepszych lokalizacjach Marbelli.

Przewodniki po obszarach Marbella Wschodnia, Wspaniałe życie przy plaży

Marbella Wschodnia, prestiżowa miejscowość położona pośród najpiękniejszych plaż na wybrzeżu, postrzegana jest jako swoiste centrum relaksu. Marbella Wschodnia, obejmująca kilka obszarów posiada wszystko, o czym tylko można zamarzyć. Dzięki naszemu szczegółowemu przewodnikowi zapoznasz się z jej specyfiką i uzyskasz wszelkie niezbędne dotyczące jej informacje.

Względem Artur Loginov

Nieruchomość Marbella Wschodnia

Możesz kontynuować wyszukiwanie nieruchomości Marbella Wschodnia według dostępnych typów nieruchomości lub prześledzić różne dzielnice Marbella Wschodnia. Zespół firmy Drumelia codziennie dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Ci dostęp do korzystnych inwestycji lub nieruchomości na sprzedaż, które trafiają na rynek nieruchomości Marbella Wschodnia. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące nieruchomości Marbella Wschodnia, skontaktuj się z nami.