Ładowanie...
...
...
Od dowolnej ceny
Do dowolnej ceny
Dowolna ilość sypialni

1 Penthouse na sprzedaż ww Sotogrande

Wyświetlanie 1 Penthouse na sprzedaż ww Sotogrande.

Sotogrande - D0180-1

Penthouse na sprzedaż ww Sotogrande

Penthouse na sprzedaż w Sotogrande z 4 sypialnie, 4 łazienki, 2 pokoje z łazienką, 1 toaleta, wbudowany 2026 i posiada basen (osiedlowy) i ogród (osiedlowy). Wymiary: 300m² wybudowano i 178m²...

  • D0180-1 Referencje.
  • 4 Łóżka
  • 4 Łazienki
  • 300 m² Zbudowano
  • 178 m² Taras

2 736 000 €

Prywatna Kolekcja Drumelii

Jeśli nasza strona internetowa nie prezentuje nieruchomości, której szukasz, oferujemy dostęp do ponad 300 ekskluzywnych nieruchomości, które nie są dostępne online, zgodnie z prośbami właścicieli. Prosimy o kontakt, aby poznać naszą starannie wyselekcjonowaną i prywatną kolekcję nieruchomości.

Skontaktuj się z nami
Przewodnik po najlepszych lokalizacjach Marbelli

Przewodnik po najlepszych lokalizacjach Marbelli

Przygotowaliśmy nasze dostosowane do indywidualnych potrzeb przewodniki po kluczowych obszarach Marbelli, podkreślając wszystko, co warto wiedzieć o najlepszych lokalizacjach Marbelli.

Przewodniki po obszarach Sotogrande, Luksusowe życie na wybrzeżu

Sotogrande - to ceniona przez zamożnych tego świata miejscowość, charakteryzująca się ekstrawaganckimi polami golfowymi i malowniczymi plażami, położona na najdalszym krańcu Costa del Sol. W ramach niniejszego przewodnika po okolicy dowiesz się o tej prestiżowej lokalizacji wszystkiego, co najważniejsze.

Względem Artur Loginov

Nieruchomość Sotogrande

Firma Drumelia codziennie dokłada wszelkich starań, aby przedstawić Ci najkorzystniejsze inwestycje lub wyjątkowe luksusowe nieruchomości na sprzedaż, która pojawiają się na rynku nieruchomości w Marbelli i w obszarze Costa del Sol. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wysokiej klasy nieruchomości w Marbelli.