Ładowanie...
...
...
Od dowolnej ceny
Do dowolnej ceny
Dowolna ilość sypialni

1 Nieruchomość na sprzedaż ww Byu Hills, Benahavis

Wyświetlanie 1 nieruchomość na sprzedaż ww Byu Hills, Benahavis.

Na podstawie umowy
Byu Hills, Benahavis - D3249

Apartament na sprzedaż ww Byu Hills, Benahavis

Apartament na sprzedaż w Byu Hills, Benahavis z 3 sypialnie, 2 łazienki i posiada basen (osiedlowy) i ogród (osiedlowy). Wymiary: 227m² wybudowano, 151m² wnętrze i 61m² taras.Ta nieruchomość, orientacja południe,...

  • D3249 Referencje.
  • 3 Łóżka
  • 2 Łazienki
  • 227 m² Zbudowano
  • 61 m² Taras

1 675 000 €

Prywatna Kolekcja Drumelii

Jeśli nasza strona internetowa nie prezentuje nieruchomości, której szukasz, oferujemy dostęp do ponad 300 ekskluzywnych nieruchomości, które nie są dostępne online, zgodnie z prośbami właścicieli. Prosimy o kontakt, aby poznać naszą starannie wyselekcjonowaną i prywatną kolekcję nieruchomości.

Skontaktuj się z nami
Przewodnik po najlepszych lokalizacjach Marbelli

Byu Hills - Rynek nieruchomości

Kluczowe szczegóły dotyczące rynku luksusowych nieruchomości w Byu Hills w oparciu o nasze dane:

  • Średnia powierzchnia zabudowy – 151m²: Średnia powierzchnia zabudowy - jak wynika z raportu rynkowego Byu Hills na żywo - wynosi 151 metrów kwadratowych, co świadczy o możliwości nabycia przestronnego, luksusowego mieszkania. Rzeczony wskaźnik jest kluczowy dla osób poszukujących dużej przestrzeni życiowej i udogodnień, takich jak domowe biura, siłownie lub pokoje gościnne. .
  • Średnia cena wywoławcza – 1 995 000 €: Tak kształtuje się średnia cena wywoławcza nieruchomości wedle raportu rynkowego Byu Hills na żywo. Średnia cena wywoławcza luksusowych nieruchomości wynosi 1 995 000 € , co odzwierciedla doskonałą renomę tego obszaru, który uważany jest za wysokiej klasy miejsce do ulokowania nieruchomości. Rzeczone ceny mają kluczowe znaczenie dla potencjalnych kupujących i sprzedających, pomagając im zrozumieć dynamikę rynku oraz dokonać konkurencyjnej wyceny..
  • Cena za metr kwadratowy – 13 212 €: średnia cena wynosi 13 212 € euro za metr kwadratowy i jest doskonałym wskaźnikiem ceny nieruchomości w stosunku do ich wielkości. Stanowi również istotny czynnik dla inwestorów pragnących ocenić wartość nieruchomości i przewidzieć potencjalne zyski..

Zrozumienie tych kluczowych wartości pomoże Ci podjąć świadomą decyzję, niezależnie od tego, czy jesteś kupującym szukającym nieruchomości o dużej wartości, sprzedającym wyceniającym swoją nieruchomość, czy inwestorem oceniającym potencjalne zyski na tętniącym życiem rynku nieruchomości w Marbelli.

Więcej szczegółów znajdziesz w Luksusowe Nieruchomości w Byu Hills: Sprzedaż i Trendy. Na tej stronie znajdziesz szczegółowy przegląd najnowszych danych dotyczących sprzedaży nieruchomości w obszarze Byu Hills.

Nieruchomość Byu Hills

Możesz kontynuować wyszukiwanie nieruchomości Byu Hills według dostępnych typów nieruchomości lub prześledzić różne dzielnice Byu Hills. Zespół firmy Drumelia codziennie dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Ci dostęp do korzystnych inwestycji lub nieruchomości na sprzedaż, które trafiają na rynek nieruchomości Byu Hills. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące nieruchomości Byu Hills i Benahavis, skontaktuj się z nami.