Ładowanie...
...
...
Od dowolnej ceny
Do dowolnej ceny
Dowolna ilość sypialni

3 Nieruchomości na sprzedaż ww Los Naranjos Hill Club, Nueva Andalucia

Wyświetlanie 3 nieruchomości na sprzedaż ww Los Naranjos Hill Club, Nueva Andalucia.

Los Naranjos Hill Club, Nueva Andalucia - D3835

Luksusowa nowa willa w prestiżowym Los Naranjos Hill Club, zaledwie 10 minut od plaży

Witamy w tej wyjątkowej willi w stylu andaluzyjskim, zaprojektowanej z myślą o atrakcyjności wizualnej. Położona na ekskluzywnym zamkniętym osiedlu Los Naranjos Hill Club, oferuje najwyższą prywatność i bezpieczeństwo, zapewniając bezpieczne...

 • D3835 Referencje.
 • 5 Łóżka
 • 6 Łazienki
 • 1 043 m² Działka
 • 304 m² Zbudowano

2 395 000 €

Los Naranjos Hill Club, Nueva Andalucia - D3527

Элегантный сплав современности и андалузского изящества в Нуэва Андалусия, Марбелья.

Odnowiona i ukończona w 2023 roku, ta wspaniała willa na sprzedaż w Nueva Andalucía's Golf Valley to arcydzieło współczesnego designu, elegancko nasycone tradycyjnymi andaluzyjskimi elementami. Uderzająca architektura nieruchomości pięknie harmonizuje...

 • D3527 Referencje.
 • 5 Łóżka
 • 4 Łazienki
 • 1 010 m² Działka
 • 263 m² Zbudowano

3 395 000 €

Los Naranjos Hill Club, Nueva Andalucia - D3031

Willa na sprzedaż ww Los Naranjos Hill Club, Nueva Andalucia

Willa na sprzedaż w Los Naranjos Hill Club, Nueva Andalucia z 5 sypialnie, 6 łazienki, 5 pokoje z łazienką, 1 toaleta, wbudowany 2023 i posiada basen (wlasny), garaż (wlasny) i...

 • D3031 Referencje.
 • 5 Łóżka
 • 6 Łazienki
 • 1 043 m² Działka
 • 304 m² Zbudowano

2 395 000 €

Prywatna Kolekcja Drumelii

Jeśli nasza strona internetowa nie prezentuje nieruchomości, której szukasz, oferujemy dostęp do ponad 300 ekskluzywnych nieruchomości, które nie są dostępne online, zgodnie z prośbami właścicieli. Prosimy o kontakt, aby poznać naszą starannie wyselekcjonowaną i prywatną kolekcję nieruchomości.

Skontaktuj się z nami
Przewodnik po najlepszych lokalizacjach Marbelli

Los Naranjos Hill Club - Rynek nieruchomości

Kluczowe szczegóły dotyczące rynku luksusowych nieruchomości w Los Naranjos Hill Club w oparciu o nasze dane:

 • Średnia powierzchnia zabudowy – 270m²: Średnia powierzchnia zabudowy - jak wynika z raportu rynkowego Los Naranjos Hill Club na żywo - wynosi 270 metrów kwadratowych, co świadczy o możliwości nabycia przestronnego, luksusowego mieszkania. Rzeczony wskaźnik jest kluczowy dla osób poszukujących dużej przestrzeni życiowej i udogodnień, takich jak domowe biura, siłownie lub pokoje gościnne. .
 • Średnia wielkość działki – 1.190m²: Przy średniej wielkości działki wynoszącej 1.190 metrów kwadratowych, luksusowe nieruchomości uwzględnione w raporcie rynkowym Los Naranjos Hill Club na żywo oferują znaczną ilość miejsca na zewnątrz na zagospodarowanie terenu, pod budowę basenów lub pod rozbudowę. Rzeczony aspekt bez wątpienia będzie przydatny dla osób, które szukają domów oferujących możliwość przebywania wewnątrz obiektu jak i na zewnątrz lub możliwość ewentualnych zmian wyglądu zewnętrznego..
 • Średnia cena wywoławcza – 1 350 000 €: Tak kształtuje się średnia cena wywoławcza nieruchomości wedle raportu rynkowego Los Naranjos Hill Club na żywo. Średnia cena wywoławcza luksusowych nieruchomości wynosi 1 350 000 € , co odzwierciedla doskonałą renomę tego obszaru, który uważany jest za wysokiej klasy miejsce do ulokowania nieruchomości. Rzeczone ceny mają kluczowe znaczenie dla potencjalnych kupujących i sprzedających, pomagając im zrozumieć dynamikę rynku oraz dokonać konkurencyjnej wyceny..
 • Cena za metr kwadratowy – 5 000 €: średnia cena wynosi 5 000 € euro za metr kwadratowy i jest doskonałym wskaźnikiem ceny nieruchomości w stosunku do ich wielkości. Stanowi również istotny czynnik dla inwestorów pragnących ocenić wartość nieruchomości i przewidzieć potencjalne zyski..

Zrozumienie tych kluczowych wartości pomoże Ci podjąć świadomą decyzję, niezależnie od tego, czy jesteś kupującym szukającym nieruchomości o dużej wartości, sprzedającym wyceniającym swoją nieruchomość, czy inwestorem oceniającym potencjalne zyski na tętniącym życiem rynku nieruchomości w Marbelli.

Więcej szczegółów znajdziesz w Luksusowe Nieruchomości w Los Naranjos Hill Club: Sprzedaż i Trendy. Na tej stronie znajdziesz szczegółowy przegląd najnowszych danych dotyczących sprzedaży nieruchomości w obszarze Los Naranjos Hill Club.

Nieruchomość Los Naranjos Hill Club

Możesz kontynuować wyszukiwanie nieruchomości Los Naranjos Hill Club według dostępnych typów nieruchomości lub prześledzić różne dzielnice Los Naranjos Hill Club. Zespół firmy Drumelia codziennie dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Ci dostęp do korzystnych inwestycji lub nieruchomości na sprzedaż, które trafiają na rynek nieruchomości Los Naranjos Hill Club. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące nieruchomości Los Naranjos Hill Club i Marbella (All), skontaktuj się z nami.