Ładowanie...
...
...
Od dowolnej ceny
Do dowolnej ceny
Dowolna ilość sypialni

2 Nieruchomości na sprzedaż ww Peñablanca, Nueva Andalucia

Wyświetlanie 2 nieruchomości na sprzedaż ww Peñablanca, Nueva Andalucia.

Peñablanca, Nueva Andalucia - D3856

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z prywatnym basenem i widokiem na morze w Peñablanca - Nueva Andalucía

Ta wyjątkowa rezydencja w zabudowie bliźniaczej, położona w cenionej zamkniętej społeczności Peñablanca w słynnej Nueva Andalucía, uosabia luksus i komfort. Nieruchomość została starannie odnowiona i obejmuje 4 sypialnie i 4...

 • D3856 Referencje.
 • 4 Łóżka
 • 4 Łazienki
 • 370 m² Zbudowano
 • 150 m² Taras

2 175 000 €

Peñablanca, Nueva Andalucia - D3320

Wspaniała willa typu bungalow na polu golfowym Aloha, Peñablanca, Nueva Andalucia, Marbella

Odnowiona, wspaniała willa typu bungalow na sprzedaż znajduje się na zamkniętym osiedlu Peñablanca na polu golfowym Aloha w Nueva Andalucía, Marbella. Położona w samym sercu Doliny Golfowej, znajduje się w...

 • D3320 Referencje.
 • 3 Łóżka
 • 3 Łazienki
 • 953 m² Działka
 • 269 m² Zbudowano

2 300 000 €

Prywatna Kolekcja Drumelii

Jeśli nasza strona internetowa nie prezentuje nieruchomości, której szukasz, oferujemy dostęp do ponad 300 ekskluzywnych nieruchomości, które nie są dostępne online, zgodnie z prośbami właścicieli. Prosimy o kontakt, aby poznać naszą starannie wyselekcjonowaną i prywatną kolekcję nieruchomości.

Skontaktuj się z nami
Przewodnik po najlepszych lokalizacjach Marbelli

Peñablanca - Rynek nieruchomości

Kluczowe szczegóły dotyczące rynku luksusowych nieruchomości w Peñablanca w oparciu o nasze dane:

 • Średnia powierzchnia zabudowy – 144m²: Średnia powierzchnia zabudowy - jak wynika z raportu rynkowego Peñablanca na żywo - wynosi 144 metrów kwadratowych, co świadczy o możliwości nabycia przestronnego, luksusowego mieszkania. Rzeczony wskaźnik jest kluczowy dla osób poszukujących dużej przestrzeni życiowej i udogodnień, takich jak domowe biura, siłownie lub pokoje gościnne. .
 • Średnia wielkość działki – 240m²: Przy średniej wielkości działki wynoszącej 240 metrów kwadratowych, luksusowe nieruchomości uwzględnione w raporcie rynkowym Peñablanca na żywo oferują znaczną ilość miejsca na zewnątrz na zagospodarowanie terenu, pod budowę basenów lub pod rozbudowę. Rzeczony aspekt bez wątpienia będzie przydatny dla osób, które szukają domów oferujących możliwość przebywania wewnątrz obiektu jak i na zewnątrz lub możliwość ewentualnych zmian wyglądu zewnętrznego..
 • Średnia cena wywoławcza – 1 195 000 €: Tak kształtuje się średnia cena wywoławcza nieruchomości wedle raportu rynkowego Peñablanca na żywo. Średnia cena wywoławcza luksusowych nieruchomości wynosi 1 195 000 € , co odzwierciedla doskonałą renomę tego obszaru, który uważany jest za wysokiej klasy miejsce do ulokowania nieruchomości. Rzeczone ceny mają kluczowe znaczenie dla potencjalnych kupujących i sprzedających, pomagając im zrozumieć dynamikę rynku oraz dokonać konkurencyjnej wyceny..
 • Cena za metr kwadratowy – 8 299 €: średnia cena wynosi 8 299 € euro za metr kwadratowy i jest doskonałym wskaźnikiem ceny nieruchomości w stosunku do ich wielkości. Stanowi również istotny czynnik dla inwestorów pragnących ocenić wartość nieruchomości i przewidzieć potencjalne zyski..

Zrozumienie tych kluczowych wartości pomoże Ci podjąć świadomą decyzję, niezależnie od tego, czy jesteś kupującym szukającym nieruchomości o dużej wartości, sprzedającym wyceniającym swoją nieruchomość, czy inwestorem oceniającym potencjalne zyski na tętniącym życiem rynku nieruchomości w Marbelli.

Więcej szczegółów znajdziesz w Luksusowe Nieruchomości w Peñablanca: Sprzedaż i Trendy. Na tej stronie znajdziesz szczegółowy przegląd najnowszych danych dotyczących sprzedaży nieruchomości w obszarze Peñablanca.

Nieruchomość Peñablanca

Możesz kontynuować wyszukiwanie nieruchomości Peñablanca według dostępnych typów nieruchomości lub prześledzić różne dzielnice Peñablanca. Zespół firmy Drumelia codziennie dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Ci dostęp do korzystnych inwestycji lub nieruchomości na sprzedaż, które trafiają na rynek nieruchomości Peñablanca. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące nieruchomości Peñablanca i Marbella (All), skontaktuj się z nami.