Van traag naar verkocht: Waarom Drumelia anders is in de vastgoedsector

Door Ines Fernandez Ponferrada aan - 13m. leestijd

De zoektocht naar de ideale makelaar kan overweldigend zijn. Tussen verkeerde informatie, misverstanden en de gedachte "dit kan ik zelf ook wel", is het makkelijk om een wegversperring te vinden. De realiteit komt vaak niet overeen met onze verwachtingen.

Soms komt het toeval tussenbeide en verschijnt de perfecte koper uit het niets, waardoor de verkoop van je huis als een sprookje aanvoelt. Voor velen is dit proces echter allesbehalve sprookjesachtig. Het kan ontmoedigend zijn om jaren te moeten wachten op die ene persoon die de unieke charme van je huis herkent. Daarom is het kiezen van de juiste makelaar meer dan een beslissing, het is een noodzaak.

Wat kenmerkt een bekwame makelaar bij het verkopen van je huis?

  • Nauwkeurige taxatie: Sommige makelaars blazen de waarde van onroerend goed te hoog op, wat leidt tot onrealistische verwachtingen, langdurige blootstelling aan de markt en een verminderde merkperceptie - wat wij noemen 'het huis verbranden' met een vals prijskaartje. Wij richten ons op het geven van een eerlijke taxatie, het stellen van realistische verwachtingen en zorgen ervoor dat je woning concurrerend is op de markt.
  • Gekwalificeerde kopers, niet zomaar kijkers: Het gaat om kwaliteit, niet om kwantiteit. We richten ons op het binnenhalen van potentiële kopers, niet alleen op toevallige kijkers.
  • Regelmatige feedback: Een ijverige makelaar houdt je op de hoogte van de inspanningen om je woning te verkopen en deelt de resultaten van bezichtigingen met je. Wij bieden je een persoonlijke makelaar die toegewijd is aan je woning en 24/7 beschikbaar is om ervoor te zorgen dat je na elk bezoek van een potentiële koper tijdig feedback ontvangt.
  • Lokale expertise: Met meer dan 20 jaar ervaring in de Marbella luxe vastgoedmarkt biedt Drumelia ongeëvenaarde diepgaande kennis en een uitgebreid netwerk. Deze expertise kan de tijd dat uw huis op de markt staat aanzienlijk verkorten.
  • Marketing op maat: een slechte branding kan de waarde van uw huis verminderen. Bij Drumelia weten we dat niet voor elk huis dezelfde strategie geldt; elke eigenaar en elk huis is anders en dat begrijpen we. Daarom kiezen we voor een persoonlijke aanpak en stemmen we onze marketinginspanningen af op jouw specifieke behoeften en doelen.

Met deze mix van goede daden is het gebruikelijk dat je huis binnen een redelijke periode wordt verkocht. Bepaalde eigendommen vereisen echter een extra duwtje in de rug, extra inspanning en exclusieve aandacht vanwege hun speciale kenmerken.

Waarom zou u alleen op Drumelia vertrouwen?

Het beste bewijs vind je in onze resultaten. Hier zijn zestien voorbeelden die het belang van een goed makelaarskantoor laten zien!

El Cortijo

El Cortijo (29M), Nagüeles, Marbella Golden Mile: Een van de meest unieke eigendommen in Marbella, een uniek prachtig herenhuis dat mediterrane met Arabische stijl combineert en gelegen is op een perceel van 4 hectare in het hart van de gerenommeerde wijk Nagüeles. Op zoek naar een zeer besloten verkoop, wachtte de eigenaar geduldig op de perfecte koper voor meer dan 8 jaar voordat hij een exclusief contract tekende met Drumelia. De voorwaarden waren duidelijk: geen publiciteit, geen marketing. Door gebruik te maken van ons uitgebreide netwerk en klantenbestand dat we in meer dan 20 jaar hebben opgebouwd, hebben we de personen geïdentificeerd die verliefd zouden worden op deze woning. Tot op de dag van vandaag wonen en leven ze nog steeds met veel plezier in hun Andalusische Cortijo.

Drumelia Website, Reference D1847

El Nido

El Nido, Cascada de Camojan (21.9M): Dit huis stond exclusief onder contract bij een ander internationaal makelaarskantoor, maar het werd niet verkocht. Vervolgens gebruikte de eigenaar een lokaal makelaarskantoor - ook zonder succes - en probeerde opnieuw een internationale makelaar voordat hij uiteindelijk besloot om een exclusief contract van een jaar te tekenen met Drumelia. Er werd een zeer speciale marketingcampagne voorbereid, met een wandeling door het pand met Eric Conover, de meest gevolgde vastgoed YouTuber in Noord-Amerika op dat moment. De campagne bevatte videoclips met modellen getooid met Bulgari juwelen. We toonden een reeks luxe auto's in de garage van het huis om de weelde van het huis te koppelen aan onze hoogwaardige presentatie, waardoor mensen een gevoel van vertrouwdheid met het huis kregen voordat ze er ooit een voet binnen hadden gezet. Het resultaat? Wederom een biedingsstrijd tussen meerdere kopers die natuurlijk leidde tot een verkoop in minder dan 9 maanden na ondertekening van het exclusieve contract met Drumelia, tegen een zeer aantrekkelijke prijs!

Bekijk onze Property Tour met Eric Conover.

Drumelia Website, Reference D2313

La Favorita

La Favorita, Rocio de Nagueles (19M): Dit uitzonderlijke huis heeft werkelijk unieke kenmerken, architectuur en design. Het huis ligt op een groot perceel en is ongemeubileerd, waardoor de presentatie aan eindgebruikers een uitdaging vormde. Het enorme potentieel voor investeerders was echter onmiskenbaar. Drumelia onderkende dat en richtte zich op de ideale klant. Door middel van onze marketingcampagne en netwerkconnecties slaagden we erin het pand te verkopen aan een investeerder die van plan was het daarna te verkopen. Na zes jaar wachten werd het pand verkocht binnen slechts zes maanden nadat Drumelia de exclusieve controle had overgenomen en het een nieuwe naam had gegeven.

Drumelia Website, Reference D619

Komorebi House

Komorebi House, La Zagaleta (14.8M): Nadat het pand drie jaar op de markt was geweest bij andere makelaars en de interesse begon af te nemen, wisten we dat het een frisse aanpak nodig had. We hebben de marketing nieuw leven ingeblazen met nieuwe rondleidingen en beter beeldmateriaal. Bovendien werd de woning ongemeubileerd aangeboden, dus werkte Drumelia samen met een decorbedrijf om de exclusieve villa in Marbella volledig in te richten en verrekende dit in de verkoopprijs. Deze nieuwe strategie trok al snel de aandacht, wat resulteerde in meerdere biedingen tegelijk en een succesvolle verkoop voor de eigenaar.

Bekijk onze Property Tour van het Komorebi House.

Drumelia Website, Reference D2718

Villa Serenity

Villa Serenity (14.6M), Cascada de Camojan: Een moderne, prachtig ingerichte woning gelegen in een van Marbella's belangrijkste en meest exclusieve omheinde gemeenschappen. Desondanks bleef de woning 1,5 jaar onverkocht. Echter, na een exclusief contract met Drumelia werd een uitgebreide rebranding van de woning ondernomen, wat leidde tot een succesvolle verkoop binnen slechts een paar maanden na ondertekening.

Drumelia Website, Reference D952

El Mirador

El Mirador, Marbella Golden Mile (13.5M): Een verborgen juweeltje op de markt dat 8 jaar lang onverkocht bleef. Omdat we het immense investeringspotentieel herkenden, met name vanwege de 1000 vierkante meter onafgewerkte ruimte, werkten we samen met een architect aan een bouwplan met extra sportscholen, spa's, gastenkamers en garages. Dit transformeerde het pand in een nieuw en verleidelijk vooruitzicht, dat een investeerder snel verwierf binnen 5 maanden nadat we het contract hadden aangenomen.

Tour El Mirador met CEO, Artur Loginov.

Drumelia Website, Reference D1094

Villa Symphony

Villa Symphony, Sierra Blanca (13.5M): Een prachtige klassieke villa in mediterrane stijl in Sierra Blanca met adembenemend uitzicht op zee en de bergen. Ondanks de aantrekkingskracht van de woning bleef deze 3 jaar lang op de markt tot een snelle verkoop werd bewerkstelligd via een exclusief contract met Drumelia. Onze kenmerkende evenementen en intensieve marketinginspanningen speelden een cruciale rol bij het faciliteren van deze succesvolle transactie.

Drumelia Website, Reference D2553

Villa Lagoon

Villa Lagoon (8.5M), La Zagaleta: Hier is een interessant feit - oorspronkelijk verkochten we de grond waarop deze villa nu staat. Na de verkoop nam Drumelia, onder leiding van Artur zelf, de leiding over het nieuwe villaproject. Tijdens de twee jaar durende bouwperiode werkten we nauw samen met de klanten en boden we ondersteuning, variërend van financieel advies tot toezicht op de voltooiing van het project. Na de voltooiing hebben we de villa, vanwege haar unieke charme, strategisch opgenomen in de 'International Property Awards'. In 2017 werd de villa erkend als de beste villa in Europa, waardoor Drumelia, Artur voor zijn projectmanagementvaardigheden, de ontwikkelaar en de villa zelf veel aandacht kregen. Deze erkenning droeg in grote mate bij aan een succesvolle verkoop aan een van onze directe klanten. Na drie jaar in het huis te hebben gewoond en het helemaal naar hun smaak te hebben ingericht, besloten de eigenaren het weer op de markt te brengen en gaven ons opnieuw een exclusief contract. Dankzij onze uitzonderlijke marketinginspanningen werd de woning voor de tweede keer verkocht binnen iets minder dan zes maanden na ondertekening van het exclusieve contract.

Bekijk de villa en haar indrukwekkende kwaliteiten op Drumelia Youtube Channel.

Drumelia Website, Reference D2648

Villa Futura

Villa Futura, La Reserva de Alcuzcuz (€5.75M): Sinds Villa Futura in november 2011 bij een ander agentschap werd aangeboden, vormde het een unieke uitdaging. Het bijzondere ontwerp vereiste het vinden van een koper die net zo verliefd zou worden op het pand als wij. Dus na het tekenen van het contract vonden we een koper binnen 6 maanden, wat ook het tijdsbestek was dat de eigenaar ons had gegeven.

Drumelia Website, Reference D3088

Villa Heart

Villa Heart, La Alqueria (4.950M): Vanaf het moment dat je dit huis binnenstapt, voel je de toewijding die de ontwikkelaar erin heeft gestoken. Het is gebouwd met hart en zorgvuldige aandacht voor detail en heeft dan ook de toepasselijke naam 'Villa Heart' verdiend. Hoewel het huis te duur leek voor de locatie, beseften we dat de uitzonderlijke kwaliteit kopers zou kunnen boeien en eventuele zorgen over de omgeving zou overschaduwen. Ondanks de complexiteit van de verkoop leidden onze marketinginspanningen, ons inzicht in de voorkeuren van elke koper en onze aanpak op maat van elke eigenaar en vastgoedsituatie tot een succesvolle verkoop in slechts 6 maanden. Drumelia's strategische marktpositionering en tijdige prijsaanpassing, die de huidige marktwaarden weerspiegelen, culmineerden in een succesvolle verkoop afgelopen februari.

Drumelia Website, Reference D2251

Emare Pearl

Emare Pearl, Estepona (4.9M): Ondanks een jaar zonder succes op de open markt, zorgde Drumelia's gerichte marketingstrategie onder een exclusief contract binnen zes maanden voor een succesvolle verkoop - en tegen de volledige vraagprijs.

Drumelia Website, Reference D3069

El Bosque

El Bosque, La Reserva de Alcuzcuz (4.7M – 4.95M): Deze gemeenschap van 4 villa's was oorspronkelijk toevertrouwd aan een ander verkoopbureau, dat in een jaar tijd geen enkele villa verkocht. De villa's zelf hadden prachtige kenmerken en de beroemde naam Tobal Architects, dezelfde architecten die Villa Cullinan hebben ontworpen, en de prijzen waren spotgoedkoop; het enige wat nodig was, was een creatieve touch om dit aan het kopende publiek over te brengen! Drumelia slaagde erin alle eenheden te verkopen in minder dan een jaar nadat ze het contract had overgenomen. Rondleiding door een van de El Bosque Villa's.

Drumelia Website, Reference D2340

Villa Gloria

Villa Gloria, Sierra Blanca (4.750M): Dit is een van de snelste verkopen die we met trots in deze blog met jullie willen delen. Deze villa stond meer dan anderhalf jaar op de markt voordat we het exclusieve contract met de eigenaren tekenden. De prijs was hoger dan zou moeten, dus het was geen gemakkelijke taak, maar goed, als het gemakkelijk was, hadden ze ons niet gevraagd om het te verkopen, ze konden het zelf! Dit was geweldig teamwork; Open Huis, foto's en marketinginspanningen waren in een mum van tijd klaar en een succesvolle verkoop (notarieel bekrachtigd) was binnen 3 maanden geregeld.

Drumelia Website, Reference D3059

Fairways Villas

Fairways Villas (2.2M – 3.3M): Oorspronkelijk verkochten we de grond waarop deze villa's later werden ontwikkeld. Door nauwe samenwerking met de ontwikkelaars en architecten slaagden we erin een product te creëren dat zeer aantrekkelijk was voor kopers. We verkochten ze allemaal met succes binnen de exclusieve contractperiode.

day picture of luxury modern house in marbella with pool
Drumelia Website, Referentie D1578

Altius

Altius, Meisho Hills, Sierra Blanca (2.5M – 2.9M): Andere bureaus hadden moeite om deze eenheden te verkopen vanwege het gebrek aan een sterke branding. Drumelia veranderde het verkoopverhaal door de vijf mini-villa's te rebranden als Altius en een rigoureuze publiciteitscampagne uit te voeren, inclusief unieke videopresentaties en grote betrokkenheid bij sociale media. Daarnaast organiseerden we evenementen, postten we op Instagram, trokken we bezoek van beroemdheden aan en regelden we zelfs dat sommigen bleven slapen. Het resultaat was de verkoop van alle units binnen vier maanden, met het behalen van de verhoogde vraagprijs.

Bekijk alle Altius eigendommen en hun inhoud.

Drumelia Website, Referentie D2304

Villa Cullinan

Villa Cullinan, La Zagaleta (32M): In 2019 vestigde deze villa een record als duurste nieuwbouwwoning op de markt in La Zagaleta en Marbella, een woning met deze prijs werd voor het eerst aangeboden.

We lanceerden een grote online marketingcampagne in de aanloop naar de COVID-19 pandemie, die cruciaal bleek. Onze innovatieve promoties omvatten de productie van een muziekvideo met Tom Claren, het creatief verbeteren van de aantrekkingskracht van de villa door het gazon groen te verven en het zwembad te vullen terwijl het nog in aanbouw was. Bovendien werd onze video over de bezichtiging van het pand 2,5 miljoen keer bekeken op YouTube. We noemden het huis Villa Cullinan, ontwierpen een uniek logo en keken toe hoe de buzz zich door heel Europa verspreidde.

Onze strategie werkte perfect en we verkochten aan een koper die oorspronkelijk niet eens in Spanje wilde kopen, maar werd geboeid door ons online verkoopmateriaal.

Bekijk onze Property Tour voor Villa Cullinan.

Drumelia Website, Referentie D574

Hier zijn slechts enkele van de opmerkelijke succesverhalen, die enkele van onze meest buitengewone verkopen laten zien. Maar zoals je je kunt voorstellen, zijn er nog veel meer happy endings die wachten om verteld te worden.

Elk huis is anders, maar met een vakkundig en toegewijd team kunnen we een succesvolle en stressvrije verkoop bijna garanderen.

Op onze afdeling listings hebben we 7 professionals die ervoor zorgen dat je eerste stappen zo gemakkelijk en soepel mogelijk verlopen. Hiertoe behoort ook ons hoofd Exclusives, die je tijdens het hele proces zal begeleiden. Daarnaast zal ons team van 11 makelaars onvermoeibaar werken om het best mogelijke resultaat voor je te bereiken. Samen transformeren we je verkoop van 'Slow to Sold'.

 

Ines Fernandez Ponferrada
Inkoop Manager Ines Fernandez Ponferrada

Inés is geboren en getogen in het betoverende Córdoba, Spanje. Ze brengt haar bruisende energie en diverse achtergrond mee naar…